Pokaz LED SHOW na wesele

Pokaz światła na weselu

Ślub, wesele to wyjątkowe chwile w życiu każdego człowieka. Piękne chwile, uśmiech na twarzach gości, wspaniała muzyka i wyjątkowe show. W ostatnich latach coraz popularniejszą atrakcją weselną, która może przybrać formę zarówno pokazu led show, jak i pokazu ognia jest pokaz artystyczny. Najnowocześniejsze show laserowe, połączone z elementami led może uatrakcyjnić również Twoją imprezę. Led show może być formą prezentu dla Państwa Młodych, podziękowaniem dla rodziców czy atrakcją dla gości. Możliwość wyświetlenia dowolnych zdjęć czy napisów w dodatku LOGOSHOW podkreśli wyjątkowość tego radosnego dnia. Stworzymy dla Ciebie niezapomniane  i unikatowe show, które zachwyci Twoich gości weselnych!

LED SHOW w wersji weselnej

Rozwiń ofertę

Zwiń ofertę

Najnowocześniejsze show świetlne, w którym wykorzystujemy rekwizyty najwyższej jakości. Całość pokazu tworzona jest przez artystów, tancerzy, którzy poprzez swój ledowy taniec przeniosą widzów w inną rzeczywistość. W naszych pokazach używamy różnego rodzaju efektów specjalnych, jak również logoshow –  możemy wyświetlić historię związku, zdjęcia bądź dowolne napisy, specjalnie dla Ciebie!

Różne opcje cenowe

Kompleksowa organizacja pokazów światła. W naszej ofercie proponujemy Państwu pokazy z dodatkiem wielu efektów scenicznych. By odciążyć naszych klientów w tym wyjątkowym dniu organizujemy całość potrzebnych rozwiązań technicznych, w tym: nagłośnienie, oświetlenie, wytwornice mgły, okablowanie oraz obsługę techniczną. W zależności od wybranej wersji cenowej możemy zaproponować również wiele dodatków.

8-23 min

1-5

Pokaz na wesele

Od lat tworzymy pokazy na specjalne zamówienie. Mieliśmy przyjemność wystąpić na kilkuset imprezach prywatnych, gdzie pokazaliśmy nasze umiejętności oraz możliwości najnowocześniejszych rekwizytów świetlnych na rynku. Kreujemy zarówno pokaz ognia na wesele, jak również pokazy led show czy obszerne pokazy laserowe. Wizje naszych klientów są dla nas wyzwaniem, którego podejmujemy się z uśmiechem na twarzy. Do potrzeb każdego klienta podchodzimy indywidualnie, by stworzyć niezapomniane show i pozostawić radosne wspomnienia na lata.

Profesjonalny pokaz weselny

Nasza firma współpracuje tylko i wyłącznie z najlepszymi artystami polskiej sceny artystycznej. Każdy nasz pracownik przeszkolony jest pod względem przepisów branżowych, jak również BHP oraz p.poż. Daje to gwarancję profesjonalnej obsługi oraz najwyższej jakości wykonawczej. Zarówno ogień, jak i sprzęt elektroniczny mogą być niebezpieczne, ale tylko i wyłącznie w nieodpowiednich rękach. Nasza firma, poprzez wieloletnie doświadczenie, daje gwarancję jakości, która jest niezmiernie ważna w tym wyjątkowym dniu. Całość realizacji weselnej przebiega w oparciu o kilka etapów, od wstępnej rozmowy, poprzez ustalenie szczegółów, podpisanie umowy, aż do montażu i występu właściwego. Najważniejszym dla nas jest satysfakcja klienta i cieszy nas fakt, iż klienci wracają do nas. Mieliśmy okazję występować na imprezach prywatnych kilka razy z rzędu, w kolejnych latach. Zadowolenie naszych klientów motywuje nas do jeszcze cięższej pracy, by tworzyć show na miarę XXI wieku.

Piękne, romantyczne show na miarę XXI wieku na Twojej imprezie weselnej!

Fireshow wesele