Kariera

Nauka Fireshow, Lightshow

Początki działalności firmy NAM-TARA sięgają 2005 roku. Od tego czasu wiele się zmieniło. Wykonaliśmy setki pokazów w Polsce, Europie, a w ostatnim okresie również w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Arabii Saudyjskiej. Każdy kolejny rok naszej działalności to nowe wyzwania, nowe przygody, nowe znajomości i nowe projekty artystyczne, które mamy przyjemność przedstawiać na największych scenach. Okres ten, to również dynamiczny rozwój pod względem naszych możliwości techniczno-logistycznych. Po kilkunastu latach naszej działalności nasza firma posiada flotę samochodów, a także sprzęt, który umożliwia nam obsługę kilku, a nawet kilkunastu imprez w tym samym czasie. Prócz imprez komercyjnych, tworzymy również różnego rodzaju spotkania branżowe o tematyce fireshow bądź lightshow. Jesteśmy organizatorem Bytomskiego Festiwalu Ognia, a także różnego rodzaju warsztatów artystycznych. Każdy rok naszej działalności to kolejne setki pokazów ognia, dziesiątki pokazów laserowych i niezliczona ilość autorskich występów artystycznych, które tworzą wyjątkowi ludzie.

Co dalej? Może fireshow?

Nasza firma tworzona jest przez profesjonalistów, którzy mają na swoim koncie wiele prestiżowych tytułów branżowych. Nasi artyści byli laureatami licznych festiwali ognia, festiwali światła, półfinału programu „MAM TALENT”, programu telewizyjnego „CZARNA PERŁA”, a także wielu innych nagród artystycznych. Nasza prężnie rozwijająca się firma podejmuje coraz ciekawsze projekty artystyczne, które zamawiane są zarówno na prywatne imprezy kameralne, jak również na wielkie imprezy masowe.

Spróbuj swoich sił w pokazach ognia!

Jeżeli uważasz, że chcesz zmienić coś w swoim życiu, chcesz podróżować po Polsce, Europie i po całym świecie – to napisz do nas! Poszukujemy ludzi ambitnych, którzy chcą się rozwijać. Nie oczekujemy ogromnego doświadczenia scenicznego ( oczywiście będzie to dodatkowy atut), oczekujemy zaangażowania, uśmiechu na ustach i pozytywnego nastawienia do nowych wyzwań. Lubisz taniec, ruch lub masz jakieś inne ciekawe hobby, które można połączyć z ogniem lub światłem to spróbuj swoich sił. Praca na etacie w tygodniu nie stanowi problemu, nasze próby są elastyczne, a większość event’ów obsługujemy w weekendy. Twoja przyszłość jest tylko w Twoich rękach. Napisz do nas: praca@nam-tara.pl