Płonące serce, płonący napis

Płonące serce, płonący napis na wesele, płonące inicjały

Ciekawym i romantycznym dodatkiem na imprezy weselne może być płonące serce, jak również płonący napis. Od lat organizujemy kompleksowo pokazy ognia, które mogą być urozmaicone o dodatkowe efekty. Przykładem efektu ogniowego może być płonące serce odpalane przez Państwa Młodych na zakończenie spektaklu. Romantyczny pocałunek na tle płonącego serca to idealny moment na piękne zdjęcie. Prócz widowiskowego pokazu fireshow, jest to chwila wyjątkowa, która zapadnie w pamięć każdemu uczestnikowi wesela, a w szczególności najbliższym. Konstruujemy również efektowne napisy płonące, które mogą być odpalone podczas naszego pokazu fireshow. Standardowe napisy to inicjały Państwa Młodych np. „A + P”. Możemy również podjąć się stworzenia napisu specjalnego, o dłuższej treści.

Płonące serce

Rozwiń ofertę

Zwiń ofertę

Specjalnie przygotowane płonące serce, umieszczone na stabilnej konstrukcji. Efektowny dodatek do pokazów ognia, jak również idealny obiekt stanowiący tło pocałunku, który można uwiecznić na zdjęciu.

Płonący napis na wesele

Rozwiń ofertę

Zwiń ofertę

Efektownym dodatkiem do weselnego pokazu fireshow może być płonący napis o dowolnej treści. Tworzymy konstrukcje na zamówienie, które mogą przybrać dowolną formę. Najpopularniejszymi napisami na imprezach weselnych są płonące inicjały Państwa Młodych. Tworzymy również dłuższe napisy o dowolnej treści na specjalne zamówienie.

Inicjały w ogniu

Pokaz ognia jest wyjątkową atrakcją weselną. W naszej ofercie proponujemy wiele ciekawych i efektownych dodatków. Spersonalizowany napis jest elementem pokazu, którego nie może zabraknąć na żadnej imprezie. Piękno ognia, miłość i ciepło bijące z wielkich płonących inicjałów podkreśli charakter każdej imprezy weselnej. Niech ogień zapłonie również w Waszych sercach!

Pocałunek w płonącym sercu

Ogień idealnie komponuje się z romantyczną atmosferą imprezy weselnej. Jako zakończenie naszego romantycznego fireshow Państwo Młodzi zapraszani są na środek naszej sceny, gdzie mają swoje specjalne 5 minut. W pięknej scenerii, z płonącymi misami wokół, rozpalają wielkie serce. Sekundy pocałunku w cieple ognia zamieniają się w minuty, a całość emocji utrwalana jest na zdjęciach, które oglądane po latach nadal emanują uczuciem i żarem miłości. W tym wyjątkowym dniu, dniu ślubu i wesela, zagwarantuj sobie również atrakcję, która zapadnie w Twojej pamięci na lata, a każdy powrót do tych gorących chwil będzie powodował uśmiech na Twej twarzy.

Pocałunek w ognistym sercu! Na Twoim weselu!

Pokaz ognia na weselu