LED SHOW

Najnowocześniejsze pokazy LED SHOW

Pokazy ledowe to nowoczesna forma pokazu artystycznego. Tancerze używając specjalnych rekwizytów tworzą ciekawe figury, które można połączyć z efektami specjalnymi. Sprzęt wykorzystywany w naszych pokazach LED SHOW jest w pełni zsynchronizowany z muzyką, poszczególne elementy pokazu tworzą więc spójną całość. Oryginalne efekty używane podczas spektaklu są połączone z synchronicznymi układami taneczno – kuglarskimi.

"PRISMA" led Show

Magia świateł i barw

Rozwiń ofertę

Zwiń ofertę

Unikatowy pokaz wykonany w nowoczesnej technologii LED, który bazuje na widowiskowej, dynamicznej choreografii oraz rekwizytach świetlnych, które zaprogramowane idealnie  z muzyką dają wyjątkowy wizualny efekt. Pokaz stworzony został z myślą o eventach i wydarzeniach firmowych, dla których efekt „WOW” są kluczowymi elementami każdego artystycznego bloku. Pokaz wzbogacony jest o LOGO SHOW – możliwość wyświetlenia podczas choreografii dowolnych zdjęć, loga, napisów oraz grafik. Idealny element by zaskoczyć swoich gości i pozostawić w ich pamięci miłe wspomnienia z firmowej imprezy.

Pokaz może być dowolnie dopasowany do czasu trwania poszczególnego bloku w programie imprezy. Możemy również wykonać choreografię do wybranej przez Państwa muzyki i zaprogramować cały sprzęt w barwach firmowych.

Najnowocześniejsze pokazy LEDSHOW na każdą okazję

W pełni programowalne rekwizyty dają nam możliwość dostosowania LED SHOW do każdego rodzaju event’u. Jesteśmy w stanie stworzyć show, które wpasuje się zarówno na małą imprezę firmową, jak również wielką imprezę miejską. Unikatowym dodatkiem do naszych pokazów światła są rekwizyty Visual – podczas tańca artyści posługują się różnego rodzaju rekwizytami, które pozostawiają w powietrzu wcześniej zaprogramowane smugi światła. Poprzez te wyjątkowe, świetlne wizualizacje jesteśmy w stanie ukazać dowolne grafiki, logotypy klienta, napisy oraz zdjęcia w najlepszej dostępnej na rynku jakości, w trakcie trwania naszego show. Nasze wyjątkowe pokazy świetlne opisane są również na dedykowanej stronie LIGHTSHOW.

Pokazy ledshow – profesjonalizm i doświadczenie

Nasza kariera sceniczna ewoluuje od kilkunastu lat. Prężny rozwój naszej firmy pozwala nam nadążać za rynkiem eventowym. Wychodzimy naprzeciw naszym klientom i tworzymy unikatowe na skalę Polską show, które oferujemy w różnych wariantach cenowych. W naszym show używamy najnowocześniejszych rekwizytów VisualPoi HD i tworzymy logoshow nowej generacji. Każdy pokaz LED SHOW jesteśmy w stanie spersonalizować, co daje nam nieograniczone możliwości twórcze.

Pokazy led show tworzone z myślą o Tobie!

Show na miarę XXI wieku