LOGOSHOW

Nowoczesna technologia logoshow a pokaz artystyczny

Połączenie najnowocześniejszej technologii z pokazem artystycznym, to właśnie LOGOSHOW. Show nowej generacji, podczas którego możemy wyświetlić w powietrzu każdą grafikę w jakości HD.

LOGOSHOW dla Firm

Rozwiń ofertę

Zwiń ofertę

Dodatek do Twojego eventu lub imprezy firmowej, który będzie wyjątkowym efektem zaskoczenia dla gości. LOGOSHOW to dynamiczny pokaz, który możemy spersonalizować specjalnie dla Ciebie. Podczas choreografii namalujemy w powietrzu Twoje logo, grafikę, napis czy nawet zdjęcie! A całość będzie idealnie zsynchronizowana do muzyki, którą również możesz wybrać.

LOGOSHOW na imprezy

Rozwiń ofertę

Zwiń ofertę

Podaruj bliskim, przyjaciołom i rodzinie prezent, jakiego nie zapomną! Namalujemy w powietrzu życzenia od Ciebie, zdjęcia i grafiki. Wyjątkowe logoshow to coś, co na pewno wspaniale podsumuje Twoją imprezę.

LOGOSHOW jako atrakcja weselna

Rozwiń ofertę

Zwiń ofertę

Podczas naszego pokazu ognia, bądź pokazu led możemy wyświetlić dowolne zdjęcia bądź napisy. Pokażemy historię Twojego związku, najważniejsze jego momenty bądź po prostu wyświetlimy Wasze zdjęcia, imiona bądź jakąkolwiek grafikę. Stworzymy niezapomnianą pamiątkę z tego wyjątkowego dnia! Atrakcja weselna w postaci logoshow na pewno zachwyci gości!

Pełna synchronizacja LOGOSHOW

Podczas naszych pokazów LED używamy najnowocześniejszych rekwizytów Visual, które dają nam nieograniczone możliwości kreowania show. Każde zdjęcie, logotyp, hasło reklamowe jesteśmy w stanie namalować w powietrzu, a pełna synchronizacja z muzyką tworzy dodatkowy efekt. Każde show jest idealnie dopasowane do imprezy w której mamy przyjemność uczestniczyć. Informacje na temat naszych pokazów świetlnych można również znaleźć na dedykowanej stronie LOGOSHOW.

Proces tworzenia LOGOSHOW

Do potrzeb naszych klientów podchodzimy indywidualnie. Po zamówieniu naszego show, przekazujemy wskazówki, które są pomocne przy wyborze grafik, napisów bądź zdjęć. Po dostarczeniu plików, nasz grafik dostosowuje je do naszego systemu.  Po akceptacji kolejności i dograniu szczegółów technicznych, jesteśmy gotowi do realizacji Twojego LOGOSHOW.