Taniec TRIBAL

Taniec gwiazdy

Anna „Lares” to jedna z najbardziej utytułowanych artystów polskiej branży fireshow. Jej pasją od lat jest również wyjątkowy, energiczny taniec Tribal, który umiejętnie łączy z elementami ognia. Taniec ten jest połączeniem tańca brzucha, etnicznych tańców północnoafrykańskich i indyjskich, a także flamenco. Od klasycznego tańca brzucha odróżnia go postawa zaczerpnięta z tańca flamenco, a także mniej orientalne stroje. Nasza gwiazda prócz wyjątkowo efektownego tańca, może zademonstrować swoje mistrzowskie umiejętności w manipulacji ogniem.

Tribal Basic show

Rozwiń ofertę

Zwiń ofertę

Show taneczne wykonywane przez gwiazdę tribal Annę „Lares”. Połączenie tańca brzucha, z etnicznymi tańcami afrykańskimi i indyjskimi zachwyci gości, a samo show wprowadzi wyjątkowy klimat.

1-3 wejścia po 3-5 minut

1 artysta

TRIBAL FIRE SHOW

Rozwiń ofertę

Zwiń ofertę

Połączenie dwóch wyjątkowych tańców: etnicznego Tribalu, z efektownym Fireshow. W pokazie zaprezentowane zostaną mistrzowskie umiejętności manipulacji ogniem, w połączeniu z pięknym i klimatycznym tańcem tribal. Różnorodność rekwizytów i strojów artystki umożliwia stworzenie kilku, niezależnych wejść.

1-3 wejścia po 3-5 minut

1 artysta

Tribal i Fireshow

Połączenie tych dwóch form artystycznych nie jest przypadkowe. Zarówno Tribal, jak i pokazy ognia mają swoje etniczne pochodzenie. W jednym, unikatowym show można zauważyć korzenie afrykańskie, indyjskie, a także nowozelandzkie. Każdy pokaz tworzony jest w wyjątkowym klimacie, który wprowadza mistyczną wręcz atmosferę, a nastrojowa muzyka pozwala widzom przenieść się w inną rzeczywistość.

Show taneczne, które wprowadza mistyczny klimat

Tribal firedance