Pokazy laserów przestrzennych

Profesjonalne pokazy laserów przestrzennych na każdy event

Podczas naszych pokazów laserowych używamy najnowocześniejszych urządzeń dedykowanych specjalnie sztuce laserowej. Najlepszej jakości oprogramowanie i profesjonalna obsługa techniczna daje Państwu gwarancję najwyższej jakości wykonawczej. Efektowne show świetlne wpasuje się idealnie w tematykę każdego event’u. Możemy dostosować pokaz do imprezy w której mamy przyjemność uczestniczyć pod kątem użytej muzyki oraz kolorystyki. Każdy spektakl światła można połączyć z ciekawymi efektami FX m.in. wytwornicami ognia, wyrzutniami CO2 oraz pirotechniką sceniczną. Kompleksowo organizujemy show świetlne zarówno na imprezach wewnętrznych, jak i na świeżym powietrzu. W swojej ofercie mamy propozycje na małe imprezy kameralne, a także na wielkie imprezy masowe. Pokazy laserów przestrzennych dzielimy na live show, wyświetlanie efektów laserowych na żywo przez profesjonalnego Visual artystę, a także beam show, czyli gotowy pokaz do muzyki przygotowanej specjalnie dla naszych klientów.

Beam Show

Rozwiń ofertę

Zwiń ofertę

Pokaz laserów przestrzennych idealnie zsynchronizowany z muzyką. Posiadamy bazę kilkuset utworów muzycznych. Możemy stworzyć show laserowe w stylu dopasowanym do klimatu imprezy.

Różne opcje cenowe

W zależności od skali imprezy i budżetu, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu odpowiednio dopasowane show laserowe.

Nielimitowany czas.

Pokaz live

Rozwiń ofertę

Zwiń ofertę

Pokaz laserowy tworzony na żywo przez profesjonalnego Lightshow DJ’a. Rozwiązanie te idealnie sprawdzi się podczas koncertów, pokazów mody, prezentacji produktów bądź pokazów tanecznych.

Różne opcje cenowe

W zależności od skali imprezy i budżetu, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu odpowiednio dopasowany pokaz laserowy.

Nielimitowany czas.

Animacja laserowa

Rozwiń ofertę

Zwiń ofertę

Możliwości pokazu animacji laserowej są nieograniczone. W wyjątkowo efektownym show możemy np. pokazać powstanie i rozwój Państwa działalności. Najnowocześniejszy sprzęt laserowy daje nam możliwość wyświetlenia logotypu, zdjęć, mapy bądź jakiegokolwiek kształtu, który odpowiadał będzie Państwa wizji. Wyjątkowość wyświetlanego obrazu polega na tym, że nie jest on w formie zdjęcia, tylko w formie szkicu, którego szczegółowość zależy od urządzenia projekcyjnego.

Różne opcje cenowe

W zależności od skali imprezy i budżetu, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu odpowiednio dopasowane show laserowe.

Nielimitowany czas.

Pokaz laserów przestrzennych w różnych wariantach cenowych

W naszej ofercie znajdują się pokazy laserowe dostosowane do różnych budżetów naszych klientów. Możemy zaproponować efektowne show, które zmieści się w rozsądnym budżecie, a także kompleksowo zorganizować spektakl laserowy na ogromną skalę. Nasze zaplecze techniczne i różnorodność posiadanego sprzętu daje nieograniczone możliwości twórcze.

Laser show – nielimitowany czas trwania pokazu

Długość trwania naszych pokazów laserowych dostosowana jest do preferencji naszych klientów i specyfiki event’u. Tworzymy show zarówno kilkuminutowe, jak i takie, które może trwać przez wiele godzin np. jako uatrakcyjnienie koncertu, dyskoteki czy iluminacji świetlnej budynku. Nasza oferta laser show jest elastyczna, więc chętnie dopasujemy pokaz światła do Państwa oczekiwań.