Oprawa ogniowo-pirotechniczna event’u

Fireshow

Fireshow podczas teledysku

Lata doświadczeń w niekonwencjonalnym wykorzystaniu efektów ogniowych, przyczyniło się do coraz większego zainteresowania naszą działalnością przez różnego rodzaju producentów filmowych, producentów teledysków czy firm reklamowych. Nasi wyjątkowi artyści, podczas swoich ewolucji wykorzystują różnego rodzaju płonące rekwizyty, a także unikatowe płonące stroje, bądź elementy strojów. Możliwości wykorzystania ognia oraz pirotechniki są nieograniczone. Pomysłowość oraz zaangażowanie artystów N-T pozwalają na wprowadzenie produkcji filmowych czy reklamowych na wyższy poziom. Nasze przykładowe realizacje:

Artystka N-T – Anna Lares Instagram

Teledysk Opał – Łapacz Snów | prod. Gibbs – Artystka N-T

Artystka N-T – Anna Lares  Instagram

Artysta N-T Patryk Namtara  Instagram

Teledysk Chada ft. Diox, ZBUKU, Bezczel – Jeszcze więcej ognia

Sesja zdjęciowa z ogniem

Prócz dynamicznych ujęć podczas teledysków, nasi artyści mogą również stworzyć efekty ogniowo-pirotechniczne podczas sesji zdjęciowych. Wypożyczamy stroje, wytwornice ognia, tworzymy ścieżki ognia, ale przede wszystkim dbamy o bezpieczeństwo na planie. Po wstępnej analizie projektu, doradzamy, które efekty byłyby optymalne w konkretnym przypadku. Stawiamy na indywidualne podejście do każdej realizacji, w której mamy przyjemność uczestniczyć. Każda sesja zdjęciowa, każdy teledysk bądź reklama, w której występujemy, jest dla nas kolejną szansą na demonstrację naszych umiejętności kuglarskich, a także umiejętności wkomponowania efektów ogniowych w daną scenerię. Nasze przykładowe realizacje podczas sesji zdjęciowych:

Sesja okładkowa dla zespołu Darzamat

Facebook

Artystka N-T – Anna Lares – tworzenie efektów ogniowych, bezpieczeństwo

fireshow darzamat

Ślubna sesja z ogniem

W ostatnich latach coraz bardziej popularną atrakcją weselną są pokazy fireshow. W naszych spektaklach wykorzystujemy różnego rodzaju efekty ogniowe i pirotechniczne. Podsumowaniem show jest zapalenie płonącego serca ( płonące serce podczas wesela ) przez Państwa Młodych. Jest to unikatowa, i jedyna w swoim rodzaju szansa na stworzenie pamiątki na całe życie – utrwalenie pocałunku nowożeńców z płonącym sercem w tle. Tworzymy również specjalne sesje z ogniem. W zależności od pomysłowości naszych klientów, jesteśmy w stanie podjąć się realizacji nawet najbardziej wyszukanych ognistych marzeń. Przykłady naszych realizacji:

Wesele Gdańsk – Pokaz fireshow

fireshow płonące serce

Wesele Śląsk – Pokaz fireshow

fireshow płonące serce na weselu

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą fireshow (pokazy ognia) – być może, już wkrótce, pomożemy również w realizacji Twoich ognistych pomysłów i marzeń!