Najnowocześniejszy pokaz laserowy – laserwoman 2019

Pokazy laserowe

Wyjątkowy pokaz światła – laserwoman

Firma NAM-TARA to nie tylko ogień. Od lat tworzymy również wyjątkowe pokazy światła. Każdy kolejny rok naszej działalności obfituje w nowe projekty artystyczne. Połączenie doświadczenia, które zyskaliśmy kreując unikatowe pokazy ognia, które można sprawdzić na stronie Teatr Ognia, z najnowocześniejszymi możliwościami technicznymi pozwoliło nam stworzyć coś wyjątkowego. Najnowocześniejszy pokaz laserowy w Polsce. Unikatowe efekty w połączeniu z pięknym tańcem może zawitać również na Twoim evencie.

Pokazy laserowe na imprezę plenerową

W naszych pokazach używamy najnowocześniejszego sprzętu, tylko i wyłącznie renomowanych marek. Daje nam to możliwości dostosowania mocy użytych laserów do przestrzeni, w której mamy stworzyć show. Laserwoman można wkomponować z powodzeniem w imprezę kameralną, ale również w plenerową imprezę masową. Każdy pokaz laserowy można połączyć z dodatkowymi efektami fx, a także można go wzbogacić o dodatkowe ogniste atrakcje. Laserwoman show może być częścią większego pokazu laserów przestrzennych, bądź może być elementem led show. Każdy spektakl może być częścią większego show, połączonego również z elementami fireshow. Możliwości wykorzystania naszych efektów na Twojej imprezie są nieograniczone, ponadto nasi specjaliści od efektów specjalnych wraz z reżyserem artystycznym doradzą, które ogniste atrakcje są możliwe do zrealizowania podczas Twojego event’u.

Pokazy fireshow połączone z laserami oraz logoshow

najnowocześniejszy pokaz laserowy

Od lat tworzymy  z należytą starannością show, które jest dopracowywane przez sztab ekspertów. Współpracujemy z najlepszymi programistami, grafikami od mappingu, jak również najbardziej doświadczonymi artystami fireshow. Każdy pokaz ognia, pokaz laserowy, pokaz teatru ognia „dopieszczany” jest godzinami, tak by dać naszym klientom produkt najwyższej jakości. Żywioł ognia można z powodzeniem połączyć z efektami świetlnymi. Od tysięcy lat zadziwiał on ludzi, którzy wpatrzeni w bijące z płomieni światło zastanawiali się nad swoim życiem. Doświadczenia pokoleń, jak również nasze przywiązanie do tego pięknego żywiołu, daje nam motywacje by z ognia stworzyć coś pięknego – pięknego zarówno dla oka, jak i duszy. Wpatrując się w promienie światła, czując ciepło ognia, każdy widz przenosi się na chwilę do innej rzeczywistości. Napisz do nas i sprawdź naszą wyjątkową ofertę, a być może już wkrótce zawitamy również na Twój event. Przekonaj się sam!