Laserwoman

Laserwoman – show laserowe nowej generacji

Lata doświadczeń w tworzeniu pokazów laserów przestrzennych zaowocowały stworzeniem nowego, wyjątkowego projektu. Jest to połączenie najnowocześniejszej technologii z piękną i utalentowaną artystką. W kilkuminutowym show artystka manipuluje promieniami laserowymi, które podkreślają efekty sceniczne. Całość realizacji jest kompleksowo obsługiwana przez naszą firmę. Dostarczamy wszelkiego niezbędnego sprzętu technicznego wraz z okablowaniem i obsługą techniczną. Całość pokazu Laserwoman zakończona jest kuglarską manipulacją VisualPoi i efektownym Logoshow.

LASERWOMAN SHOW

Rozwiń ofertę

Zwiń ofertę

Show wykonywane przez półfinalistkę programu „Mam Talent” – Annę „Supernovą”. Podczas pokazu widzowie przeniosą się w wyjątkowy świat laserów. Artystka w laserowym tańcu tworzy świetlne figury geometryczne. Całość show zakończona jest wyświetleniem dowolnych grafik w elemencie Logoshow.

Nieograniczone możliwości

Sprzęt techniczny dostarczany przez naszą firmę: Laser przestrzenny dostosowany do wielkości przestrzeni zazwyczaj RGB 5-12W, Media serwer z oprogramowaniem Pengolin, wytwornice dymu, mieszacze powietrza, okablowanie + obsługa techniczna

8-15 minut

1 artystka

Pokaz laserowy nabiera nowego znaczenia

Laserwoman show to spektakl na miarę XXI wieku. W laserowym tańcu można dostrzec klasyczne formy artystyczne przełamane najnowocześniejszymi efektami scenicznymi. Laser show można wpasować na różnego rodzaju eventy, zarówno wielkie masowe imprezy, jak również kameralne imprezy firmowe. Nasi specjaliści zadbają o dostosowanie miejsca do spektaklu. Zajmą się oni przygotowaniem technicznym, jak również przygotowaniem artystycznym, by show idealnie wkomponowało się w event. Najnowocześniejszy pokaz na rynku może uatrakcyjnić również Twoją imprezę!

Laserman

Pokazy laser show stają się coraz popularniejszą atrakcją na polskich event’ach. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów proponujemy nowoczesny pokaz z piękną, doświadczoną artystką. Anna „Supernova”, półfinalistka programu „MAM TALENT”, a także Anna „Lares”, laureatka niezliczonych nagród na Polskiej scenie fireshow gwarantują efekt „WoW”. Chętnie dostosujemy pokaz do specyfiki Twojego event’u. Możemy rozbudować pokaz laserowy o dodatkowe efekty laserów przestrzennych, a także elementy led show. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonawczą. Zapraszamy do kontaktu, chętnie udzielimy odpowiedzi na każde pytanie!

Najnowocześniejsze laser show na rynku! LASERWOMAN!

Stworzone specjalnie dla Ciebie!