Pokaz fireshow WOŚP

Fireshow

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra nieprzerwanie od 1992 roku. W ciągu 30 lat swojej działalności, podczas finałów, zebrano ogromną ilość pieniędzy na działalność w zakresie ochrony zdrowia. Zakończeniem każdego „finału” jest wyjątkowe „światełkiem do nieba”. Może ono przyjąć formę pokazu fajerwerków, pokazu świateł, ciekawego świetlnego koncertu bądź pokazu fireshow.

Pokaz Fireshow podczas WOŚP Skierniewice

Mężczyzna z płonącymi pochodniami w ręku wykonuje pokaz fireshow podczas WOŚP Skierniewice

Jak co roku, N-T fireshow ma przyjemność uczestniczyć w tworzeniu wyjątkowych pokazów ognia, które jako podsumowanie finału, tworzą efektowne „światełko do nieba”. Wyjątkowym ognistym show, w kolorze czerwonym, urozmaicili oni finał WOŚPu w Skierniewicach, który co roku odwiedzają setki osób. Pokaz wzbogacony został w płonące serce, które zostało odpalone na zakończenie spektaklu. Podczas trzydziestego przystanku teatr ognia wystąpił przed gmachem Kinoteatru Polonez w magicznym przedstawieniu fireshow – „RED”. Pomimo potężnych wichur, deszczu, śniegu udało im się rozpalić ogień i rozgrzać publiczność do czerwoności. Tegoroczny przystanek możemy zaliczyć do wyjątkowo udanych. Licytacje zakończyły się wyjątkowym sukcesem, a goście byli bardzo hojni. Pokaz fireshow, jako „światełko do nieba” był również formą podziękowania dla gości, którzy pomimo fatalnych warunków atmosferycznych przybyli do CKiS Skierniewice, aby wesprzeć tegoroczną edycję WOŚPu.

Pokaz Fireshow podczas WOŚP Wisła

pokaz fireshow wykonany w Wiśle na placu Hoffa w wykonaniu dwóch tancerzy ognia

Wisła, piękne miasto, które co roku organizuje również przystanek WOŚP i w tym roku uzyskało rekordową frekwencję podczas licytacji. Podczas tak wspaniałej imprezy, pełnej uśmiechniętych osób, którym przyświecał wspólny cel, nie mogło zabraknąć również efektownego „światełka do nieba”. W wyjątkowej, ognistej oprawie, wystąpił Teatr Ognia ze swoim ognistym fireshow, które w pięknej śnieżnej scenerii, idealnie podkreśliło charakter wydarzenia. WOŚP, a przede wszystkim kończące je „światełko do nieba” w postaci pokazu fireshow, to piękne podsumowanie całej imprezy. Ogień, jako symbol miłości i nadziei, komponuje się idealnie z założeniami oraz celem działań fundacji. Niech ogniste show, w postaci pokazu fireshow, rozpala również kolejne edycje WOŚP, która mamy nadzieję, będzie grała z nami do końca świata, a może i jeszcze dłużej!