Świąteczny pokaz fireshow

Fireshow

Świąteczny pokaz fireshow na jarmark bożonarodzeniowy

N-T Artists od lat tworzy wyjątkowe spektakle wizualne. Od kilku lat tworzymy również spektakularny pokaz fireshow o tematyce świątecznej – „Mikołaj w ognistej krainie”. Mieliśmy przyjemność wystawiać ten świąteczny spektakl fireshow na wielu imprezach miejskich, jak również kameralnych event’ach prywatnych czy firmowych. Połączenie niebanalnego humoru oraz wielu efektów scenicznych, które w połączeniu z mistrzowskimi umiejętnościami kuglarskimi artystów, tworzą show, które idealne wpasuje się w tematykę świąteczną. Pokaz stworzony został z myślą o młodych widzach, jak również dorosłych, a więc.. dla każdego coś miłego.

aktorzy w strojach mikołaja i elfów wykonują świąteczny pokaz fireshow

Pokaz Fireshow na Jarmarku w Opolu

Rok 2018 był przełomowym okresem w działalności naszego Teatru Ognia. Artyści wykonali ponad 150 show ogniowych, a samych grudniowych pokazów fireshow o tematyce świątecznej blisko 20. Jednym z najciekawszych był pokaz teatru ognia w Opolu. Po zmroku, podczas jarmarku świątecznego, artyści rozpalili płonące misy, które prócz ciepła ognia, wprowadziły widzów w magiczny, świąteczny nastrój.

tancerze ognia w strojach świątecznych wykonujący pokaz fireshow na jarmarku świątecznym

Świąteczny pokaz fireshow jako nowoczesna forma teatru ognia

Wielu naszych klientów, jako główny czynnik determinujący wybór atrakcji na imprezę wskazuje – wyjątkowość pokazu. Świąteczny pokaz fireshow to niebanalna atrakcja, która idealnie wkomponuje się w tematykę imprezy, jak również może stanowić jej efektowne podsumowanie. Po wstępnej analizie naszego terminarza jesteśmy pewni, że na imprezach świątecznych w 2020 również zapanuje wyjątkowy – pokaz ognia „Mikołaj w ognistej krainie”.

Pokazy ognia o tematyce świątecznej

Prócz unikatowego pokazu z Mikołajem stworzyliśmy kilka propozycji, które również wpasują się w świąteczną tematykę imprez bożonarodzeniowych. Tak więc.. na jarmarku bożonarodzeniowym mogą pojawić się wyjątkowe Śnieżynki, które swoim ognistym tańcem stworzą wyjątkowe show, które rozgrzeje świąteczną atmosferę.

 

Pokaz światła na jarmark świąteczny

Jako jedni z prekursorów tańca z ogniem z Polsce, staramy się pokonywać kolejne granice naszej branży i otwierać artystom nowe horyzonty. Bardzo chętnie łączymy efekty ogniowe z wyjątkowymi efektami laserowymi czy ledowymi. Jedną z naszych najnowszych propozycji jest unikatowy pokaz ledshow z mikołajem i elfami. Artyści posługując się wyjątkowymi rekwizytami świetlnymi tworzą show nowej generacji, a wszystko to w towarzystwie klasycznej, popularnej muzyki świątecznej. Sprawdź naszą ofertę, a sprawimy, że również Twoja impreza będzie wyjątkowa.